Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKT

Andrea Srněnská

Honětice 41

768 13 Litenčice

Tel: 606186882

E-mail:

info@spolecenska-a-svatebni-bizuterie.cz

 

 


Jak vybrat náušnice

Správný výběr náušnic

Jak vybrat správné náušnice je další problémek, který trápí spousty žen, ale i mužů, kteří chtějí náušnice věnovat třeba jako dárek.
Ať je to tak nebo tak, budu se snažit, objasnit určité zapeklité věci okolo tohoto problému a snad i trochu poradím :-)
To jaké náušnice správně vybrat zohledňuje spousta aspektů. Mezi ně patří v první řadě tvar obličeje, barva vlasů a tvar účesu, podle toho se vybírá tvar náušnic. Pak je důležité si uvědomit, k jaké příležitosti budou náušnice nošeny nebo k jakému stylu oblékání se hodí. Nakonec nesmíme zapomenout na barvu náušnic, která je také velice důležitá.

Takže nejprve se podívejme na tvar obličeje. To je je pro výběr náušnic nejzásadnější. Například, když je obličej kulatý, tak si nemůžete vzít kulaté velké náušnice, protože Vám obličej ještě více rozšíří. Nebo pokud máte obličej oválný až podlouhlí, tak si zase nemůžete vzít náušnice dlouhé a visací, protože Vám opticky obličej ještě více protáhnou.

Proto, abychom se lépe zorientovali, tak nabízím malou nápovědu :-)


Jak vidíte, pro kulatý a hranatý se hodí náušnice dlouhé, pro obdélníkový obličej se hodí pro změnu kulaté a široké.
Nejlépe je na tom obličej klasicky oválný, ten kdo vybírá náušnice pro tento obličej, tak nebude mít problém, protože se pro něj hodí všechny tvary :-)

Pojďme se podívat na náušnice podle barvy vlasů. S tím souvisí i barva náušnic. Vezmeme to zkrátka. Štěstí mají blondýnky :-) Vlastně jejich barva vlasů je v podstatě universální a hodí se k nim všechny barvy. Černovláskám bych doporučovala náušnice v odstínech červenéfialové modré barvy. Pro ženy s hnědými vlasy zase od tmavěmodré až po světlemodou a také odstíny červené a hnědé až medové barvy. Nesmíme zapomenout na zrzečky pro které se nejlépe hodí všechny odstíny zelenéhnědá až žlutá barva.

 Náušnice Azora 28
Tak a v poslední řadě přichází na řadu k jaké slavnostní příležitosti náušnice kupujeme. Střízlivější a jemnější náušnicesi vybereme na všední nošení, do práce nebo na obchodní jednání. Pro slavnostní příležitosti si vybereme náušnice výraznější.
Můžeme ještě rozlišit, jestli náušnice vezmeme na ples nebo nebo chceme klasické svatební.
Snad jsem malinko poradila a inspirovala jak ženy a slečny, tak i muže, kteří chtějí potěšit dárkem :-)

V této kategorii není zatím žádný článek.