Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 

KONTAKT

Andrea Srněnská

Honětice 41

768 13 Litenčice

Tel: 606186882

E-mail:

info@spolecenska-a-svatebni-bizuterie.cz

 

 


Blog » Jak byl stvořen můj e-shop :-)

Milý zákazníci a milé nevěsty

Tímto článkem jsem chtěla přiblížit to, co mě vedlo k vytvoření e-shopu Společenská  a svatební bižuterie a také mého spřáteleného webu SweetBride.

Internetový obchod Společenská a svatební bižuterie jsem otevřela na podzim roku 2015 a web SweetBride jem rozjela v srpnu 2017. Mé rozhodovaní bylo vlastně jednoduché. Najít něco, co by spojilo můj soukromí život s prací. Bylo jen otázkou, jaký sortimen prodávat a propagovat.

Vzhledem k tomu, že mám opravdu ráda hezké věci a pro lidi chci dělat hezké věci, otevřela jsem obchod se svatebními a plesovými dolňky a bižuterii. V tomto odvětví můžu opravdu plnohodnotně úplatnit své zkušenostiv s výrobou bižuterie a různých květinových doplňků, závojů a svatebních doplňků.

V mém e-shopu tak najdete bižuterii a doplňky průmyslově vyráběné, tak i autorské výrobky z mé dílny SweetBride.

Nejdůležitější věci, na kterých si v e-shopech zakládám jsou záruka spokojenosti zákazníka, kvalita dodávaného zboží, individuální přístup a komunikace se zákazníkem.

 

Andrea Srněnská

Společenská a svatební bižuterie

SweetBride